Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Zákaz trénování

2.10.2022

Ode dneška do 14.10.2022 je trať zavřená z důvodu opravy železničního přejezdu u hlavní příjezdové cesty. Děkujeme za pochopení.

Sezóna 2020 začne již brzy

9.3.2020

Přátelé motokrosu, blíží se nám konec zimy a všichni se těšíme, až konečně zatáhneme za plyn svého stroje. Ještě než se naplno pustíme do trénování je tu pár novinek z našeho závodiště. V současné době připravujeme dráhu naším novým buldozerem. Profil tratě zůstane zachován. Budou upraveny pouze vedlejší plochy z důvodu údržby a sekání trávy. Cena za trénování pro tento rok byla stanovena na 300 Kč za velkou motorku a 250 Kč za malou motorku do 80 ccm.

Novinkou je možnost zakoupení 10 tréninků za 2.500 Kč za velký nebo 2.000 Kč za malý motocykl. Evidenci povede správce tréninků. Vím, že zdražení je nepříjemná věc, ale museli jsme reagovat na zvýšení nákladů při organizování tréninku. Srovnaná a pokropená dráha bude standardem, stejně jako stánek s občerstvením, wifi zdarma a umytí motocyklu v areálu. Sobotní trénink byl zkrácen o hodinu a končí v 17 hodin. Na hlavním parkovišti nebude možnost parkovat před hlavní budovou z důvodu obslužnosti a pohybu techniky. Termín zahájení tréninků bude oznámen na těchto stránkách a také na Facebooku.

Ještě připomínám, aby si návštěvníci areálu přečetli pozorně provozní řád. Před tréninkem se nahlásili správci areálu a zaplatili příspěvek na trénování a teprve potom vyjeli na dráhu.