Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Zákaz trénování

2.10.2022

Ode dneška do 14.10.2022 je trať zavřená z důvodu opravy železničního přejezdu u hlavní příjezdové cesty. Děkujeme za pochopení.

Classic Motocross Trutnov

14. 8. 2017

Rok nám uběhl jako voda v naší řece Úpě a tak bych rád touto cestou pozval všechny příznivce classic motocrosu na závody do Trutnova. Zdejší dráha z kvalitní podhorské červenice čeká až se do ní zakousnou ostré drapáky závodních strojů dřívější a dnešní výroby sedlané odvážnými jezdci všech věkových kategorií. Ta bude připravena pro stroje v době jejich vzniku. Kdo byl přítomen klání v minulém roce určitě ocení vyváženou náročnost pro všechny zúčastněné závodníky .Povrch bude srovnaný a v případě sucha uměle dokropený.

Připravili jsme pro Vás zcela nové venkovní sociální zařízení a plochu pro mytí motocyklů s přípojkou na 230 V. Nová provozní budova ještě není v provozu a tak hlavní parkoviště bude sloužit pouze pro obsluhu stánku a pořadatele závodu. Pro ty co přijedou už v pátek máme připraveno občerstvení a možné napojení na 230 V. Sobotní program začíná prezentací od 7.30 v garáži provozní budovy. První tréninky od 8.30.

Dle poslední informace od nestora závodu veteránu Petra Kaššeho bude mít milé překvapení pro všechny účastníky této akce, pečené prase zdarma, a to v prostoru vedle stánku na hlavním parkovišti. Součástí tohoto závodu bude Memoriál Jiřího Mikysy, zakladatele naší dráhy, pro závodníky MX2 a OPEN bez rozdílu věku a výkonosti se stroji jakékoliv doby výroby, vyhlášené jako samostatný závod. Pro ty kdo ještě nebyli na našem závodišti připomínám jen jak se k nám dostanete. Při příjezdu od Hradce Králové na prvním kruhovém objezdu rovně směr Pec pod Sněžkou. Na druhém kruhovém objezdu u Alberta vlevo. U stavebnin PRO DOMA vpravo a po 50 m vlevo. Dál pořád rovně a po 500 m přes železniční přejezd vpravo rovnou na závodiště před vámi.

Tak si přivezte výbornou náladu, aby zde panovala skvělá atmosféra, která provází všechny závody tohoto seriálu pořádané nejen v tomto roce. Za pořadatele Krkonošského automotoklubu všechny srdečně zve předseda Richard Švaral.