Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Zákaz trénování

2.10.2022

Ode dneška do 14.10.2022 je trať zavřená z důvodu opravy železničního přejezdu u hlavní příjezdové cesty. Děkujeme za pochopení.

Motocross Cup Trutnov

29. 4. 2017

Na začátek opět děkujeme všem jezdcům, kteří dorazili, pravda napínali jste nás když v půl osmý bylo v depu asi 25 aut, ale nakonec se to naplnilo - 78 jezdců se toho nebálo a myslíme si, že účasti nelitovali, protože už na kvalifikaci bylo největší bláto vyházené a dalo se krásně závodit. Sice nás trochu mrzí, že jezdců nepřijelo víc, ale nic nenaděláme, počasí neporučíme.

Nutno ale říct, že i Kuba Fajgl na padesátce trať zvládal bez problémů. Samotné závody se odjely téměř bez deště, k vidění byly občas i nějaké pády, parádní polety na lavicích i pěkné souboje o každý bod, na své si tedy přišel i divák. Děkujeme také sponzorům seriálu, protože i díky nim jsme pro Vás mohli připravit pěkné vyhlášení, děkujeme KAMK Trutnov za spolupráci a také holkám od Red Bull za doplnění energie. Budeme se na Vás těšit za dva týdny v Dolním Bousově a doufáme, že dorazíte v daleko větším počtu, protože se snažíme dělat seriál co nejlépe, jak umíme a byla by to pro nás pěkná odměna. Ještě jednou díky za účast a mějte se parádně.

Autor článku: www.motocrosscup.cz