Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Zákaz trénování

2.10.2022

Ode dneška do 14.10.2022 je trať zavřená z důvodu opravy železničního přejezdu u hlavní příjezdové cesty. Děkujeme za pochopení.

Nova Motocross Cup Trutnov

13. 5. 2017

Zdravím všechny aktéry sobotního, extrémně náročného třetího závodu seriálu Nova Motocross Cupu v Trutnově. Chtěl bych všem poděkovat za to, co předvedli. Dopolední jízdy se odjeli bez větších komplikací. Při vyhlašování vítězů došlo i k avizovanému losování a vstupenky na MS v Lokti. Bylo zřejmé, že ti, kterých se losování týkalo, si přáli vytáhnout ten vítězný, červený míček.

Věřte tomu, kdyby to bylo v mích silách, tak to těm malým klukům dám všem, ale nejsem „kouzelník“ a tak byla pro ty „ poražené“ připravena alespoň cena útěchy. Tak toto losování máme za s sebou a od příštího závodu, který se jede 3. 6. 2017 v Žamberku začínáme soutěžit na novo. Tentokrát opět po třech odjetých závodech budeme losovat. Pravidla zůstávají stejná. Kdo odjede všechny tři závody, tj. 3.6. – Žamberk, 10.6.- Benátky u Litomyšle a 24.6. – Dolní Heřmanice, bude moci losovat o motokrosové brýle 100%. Tak a to je k naší losovací soutěži všechno. Ve stručnosti bych se chtěl vrátit k sobotnímu závodu. Kdo jste se zúčastnil odpoledních závodů, tak věřím, že jste si sáhli hluboko do svého fyzického a psychického fondu. To, co přišlo po odjetých trénincích, prověřilo nás všechny. Vás, co by závodníky a nás, kteří Vám chtěli předložit co nejvěrohodnější výsledky. S přibývajícím deštěm a blátem jste se všichni zbarvili do stejného odstínu, včetně motorek. A v tuto chvíli se bez dobrého označení nedalo rozpoznat, kdo je kdo. Ono je to jiné pro lidi, kteří sledují pouze jednoho jezdce, znají ho a po celou dobu vědí, kde se asi pohybuje. Když se ale po odjetém jednom kole na vás vyřítí 30 jezdců ve stejném barevném odstínu, tak hledáte ta potřebná zádová čísla. Kdo si ale přes závodní dres vezme bundu nebo vestu, tak nikdo není schopen je v době průjezdu rozpoznat. Omlouváme se všem, ale bylo to pro všechny náročné.

Autor článku: Jari Kurri