Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Sezóna ukončena

8.11.2021

Závodiště je nyní uzavřené. Těšíme se na vás v nové sezóně. O tom, kdy bude trať opět otevřena, vás budeme včas informovat.

21.10.2021

Zveme všechny příznivce Trutnovského motokrosu na "poslední tankování " které se bude konat 28.10.2021 na dráze v Trutnově. Trénink bude od 10 do 16 hodin a bude zdarma. K občerstvení bude možnost opečení buřtu na grilu, pivo a nealko nápoje. Kolektiv členů KAMK Trutnov chce tímto způsobem poděkovat všem, kteří navštěvují na trénincích a závodech během celého roku naše závodiště. Tak přijďte pobejt.

Od úterý 20.4.2021 od 16 hodin otevíráme trať. Trať bude srovnaná a nakropená. Trénink bude umožněn za přísných hygienických podmínek. Cena tréninku je 300 Kč. Správce si vyhrazuje právo tréninky kdykoliv ukončit a vykázat osoby, které nedodržují daná pravidla a tím ohrožují své okolí. Provozní řád je vyvěšen na informačním místě v areálu trati.

Pravidla pro trénink

  1. Nahlásit se ihned po příjezdu.
  2. Neshromažďovat se nikde v areálu a nosit respirátor.
  3. Doprovodná podsádka jezdce nesmí k trati.
  4. Dodržovat všechna nařízení vlády spojená s Covid-19 a to nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének, a to s výjimkou venkovních sportovišť, kdy jsou sportující osoby, popř. skupina společně sportujících osob, odděleny od jiných osob fyzickou překážkou (např. stěna nebo plot) nebo vzdáleností nejméně 2 metry, společně sportují jen dvě osoby, s výjimkou členů domácnosti, popřípadě při sportování od jiných osob zachovávají odstup nejméně 2 metry.