Motokros Trutnov

Krkonošský Automoto Klub Trutnov. Sportovní areál a motokrosový tým KAMK Trutnov.

Příprava trati na závody

26.05.2020

Tréninky jsou pro tento týden zrušené kvůli přípravě na sobotní závody.

Classic Motocross Trutnov

14. 8. 2017

Rok nám uběhl jako voda v naší řece Úpě a tak bych rád touto cestou pozval všechny příznivce classic motocrosu na závody do Trutnova. Zdejší dráha z kvalitní podhorské červenice čeká až se do ní zakousnou ostré drapáky závodních strojů dřívější a dnešní výroby sedlané odvážnými jezdci všech věkových kategorií. Ta bude připravena pro stroje v době jejich vzniku. Kdo byl přítomen klání v minulém roce určitě ocení vyváženou náročnost pro všechny zúčastněné závodníky .Povrch bude srovnaný a v případě sucha uměle dokropený.

Připravili jsme pro Vás zcela nové venkovní sociální zařízení a plochu pro mytí motocyklů s přípojkou na 230 V. Nová provozní budova ještě není v provozu a tak hlavní parkoviště bude sloužit pouze pro obsluhu stánku a pořadatele závodu. Pro ty co přijedou už v pátek máme připraveno občerstvení a možné napojení na 230 V. Sobotní program začíná prezentací od 7.30 v garáži provozní budovy. První tréninky od 8.30.

Dle poslední informace od nestora závodu veteránu Petra Kaššeho bude mít milé překvapení pro všechny účastníky této akce, pečené prase zdarma, a to v prostoru vedle stánku na hlavním parkovišti. Součástí tohoto závodu bude Memoriál Jiřího Mikysy, zakladatele naší dráhy, pro závodníky MX2 a OPEN bez rozdílu věku a výkonosti se stroji jakékoliv doby výroby, vyhlášené jako samostatný závod. Pro ty kdo ještě nebyli na našem závodišti připomínám jen jak se k nám dostanete. Při příjezdu od Hradce Králové na prvním kruhovém objezdu rovně směr Pec pod Sněžkou. Na druhém kruhovém objezdu u Alberta vlevo. U stavebnin PRO DOMA vpravo a po 50 m vlevo. Dál pořád rovně a po 500 m přes železniční přejezd vpravo rovnou na závodiště před vámi.

Tak si přivezte výbornou náladu, aby zde panovala skvělá atmosféra, která provází všechny závody tohoto seriálu pořádané nejen v tomto roce. Za pořadatele Krkonošského automotoklubu všechny srdečně zve předseda Richard Švaral.